Zelená linka

Kované ploty

Dobře navržené a provedené oplocení chrání prostor před nezvanými hosty, tvoří doplněk architektury budovy a dekoraci jejího okolí.

Garážová vrata

Při výběru vrat je třeba vzít na zřetel technické možnosti a použití vrat. Při výstavbě domu je nejlepším řešením výběr vrat s architektem při jeho plánování.

Vstupní dveře ocelové

Vstupní dveře ocelové
Hliníkové vstupní dveře WIŚNIOWSKI jsou na objednávku k dostání ve stejně širokém výběru a designu jako garážová sekční, či rolovací vrata.

V závislosti na požadavcích na tepelnou izolaci je možná konstrukce dveří z profilů s přerušeným tepelným mostem(teplý), nebo bez přerušení (studený profil).

V nabídce doplňků je např. bezpečnostní zámek třídy C, tříbodový typ zamykání s ochranou proti vysazení křídla nepovolanými osobami.

Ocelové dveře

Vstupní ocelové dveře WIŚNIOWSKI jsou k dostání v tom samém provedení, barvě, se stejnou výplní jako výklopná a dvoukřídlá garážová vrata. Jejich provedení je se stejnou antikorozní úpravou jako garážová vrata.To Vám zvýší pocit dokonalé souhry a zajistí Vám dlouhodobé bezproblémové užívání.

Ocelové dveře WIŚNIOWSKI jsou určeny hlavně jako doplněk ke garážovým vratům (jako přídavný vchod), ke sklepením, k užitkovým místnostem, dílnám atd.

Mohou být používány jako interiérové i exteriérové dveře. V závislosti na požadavcích na tepelnou izolaci je možné dveře vyrobit zateplené, nezateplené, ve verzi s prosklením nebo krátkou ventilací.

Kompletní katalog ke stažení (.pdf, 17M)