Zelená linka

Kované ploty

Dobře navržené a provedené oplocení chrání prostor před nezvanými hosty, tvoří doplněk architektury budovy a dekoraci jejího okolí.

Garážová vrata

Při výběru vrat je třeba vzít na zřetel technické možnosti a použití vrat. Při výstavbě domu je nejlepším řešením výběr vrat s architektem při jeho plánování.

Kované ploty - vyplně

Kované ploty - vyplně
Rozmanitost vzorů, tvarů a barev oplocení WIŚNIOWSKI poskytuje neomezené možnosti utváření prostředí. Máte na výběr z mnoha variant: rovná, konkávní nebo konvexní linie oplocení, segmenty s uzavřenou konstrukcí, tvarově zajímavé špičky, sloupky ukončené jehlanem nebo koulí.

Kované branky

Kované branky
Pěkná vstupní branka je vizitkou každého domu a použitý elektromagnetický zámek spolupracující s domovním telefonem Vám poskytne bezpečí. Dodatečnou branku můžete použít v libovolném místě oplocení, např. jako průchod na zahradu souseda.

Kované dvoukřídlé brány

Kované dvoukřídlé brány
Luxusní charakter každé elegantní zahradě dodá její uzavření vjezdovou dvoukřídlovou bránou. Toto tradiční řešení ve spojení se zajímavým designem a barevným provedením představuje ideální doplněk architektonicky zajímavé zástavby.

Kované posuvné brány

Kované posuvné brány
Téměř každý vjezd je možné uzavřít zahradní posuvnou bránou. Mezi její přednosti patří spolehlivý provoz za každého počasí, bezpečné užívání potvrzené značkou CE, kompaktní struktura a estetický vzhled.