Zelená linka

Kované ploty

Dobře navržené a provedené oplocení chrání prostor před nezvanými hosty, tvoří doplněk architektury budovy a dekoraci jejího okolí.

Garážová vrata

Při výběru vrat je třeba vzít na zřetel technické možnosti a použití vrat. Při výstavbě domu je nejlepším řešením výběr vrat s architektem při jeho plánování.

Garážová vrata výklopná

Garážová vrata výklopná
Vrata Wisniowski budete používat mnoho let. Není třeba je natírat nebo jinak chránit proti korozi. Vyrobená antikorozní ochrana garantuje stálost úpravy vrat: žárové pozinkování a polyesterové pokrytí povrchu vrat.

Můžete zapomenout na jakékoli problémy s opravami díky jednoduchým a osvědčeným mechanickým řešením, jež jsou zajištěna špičkovou výrobou vrat.

Snadné použití

Vrata se otvírají a zavírají velmi snadno. Tato jednoduchá operace je zajištěna vhodným systémem a rovnováhou pružin, rolováním na ložiskách a dorazy na konci vedení.

Ke zvýšení pohodlí můžete vybavit vrata automatickou jednotkou s dálkovým ovladačem. Otevření vrat je poté pohodlnější

Pocit bezpečí

Výklopná vrata WIŚNIOWSKI jsou při používáníé bezpečná, certifikovaná v souladu s nároky Evropského standarduEN13241-1.

Řešení našich vrat zajišťuje Vám a Vaší rodině bezpečnost: zajištění zvedání. Fotobunka, pružinové upevnění, tvar úchytů a návinování s ložisky zajistují vysoký komfort obsluhy. Dvoubodý systém západek zajišťuje bezpečné uzamčení vrat.

Nejen garážová vrata

Když si vyberete z naší nabídky vrata se vstupními dveřmi, můžete pohodlně vstupovat bez nutnosti otevírání celých dveří. Takto je možný vstup do garáže bez nutnosti otvírání celých vrat.

Kompletní katalog ke stažení (.pdf, 17M)