Zelená linka

Kované ploty

Dobře navržené a provedené oplocení chrání prostor před nezvanými hosty, tvoří doplněk architektury budovy a dekoraci jejího okolí.

Garážová vrata

Při výběru vrat je třeba vzít na zřetel technické možnosti a použití vrat. Při výstavbě domu je nejlepším řešením výběr vrat s architektem při jeho plánování.

Garážová vrata sekční

Garážová vrata sekční
Každý dům je jiný a vyžaduje individuální přístup. Garážová vrata Wisniowski existují v mnoha variantách a bez problémů vyhovují rozličným stavebním a designovým požadavkům. Rozličnost designů a barev se báječně hodí k jakémukoli domu i k jeho okolí.

I tvar stavebního otvoru může být rozličný – čtvercový, seříznutý v rozích, zaoblený nebo kulatý. Naše široká škála sekčních dveří opravdu vše tohle dovoluje.

Ušetříte prostor

Můžete zaparkovat Vaše auto přímo před vraty garáže, otevřít je a pohodlně vjet dovnitř. Sekční garážová vrata se otvírají vertikálně a nezabírají žádný prostor z příjezdové cesty, což je důležitou předností, obzvláště pak, je-li vjezd do garáže z rušné ulice.

Garážová vrata můžete také instalovat ve velmi nízkých garážích s tím, že prostor v nadpraží potřebujete pouze deset centimetrů. Budete také mít více prostoru v garáži, takže můžete využít jejich vstupní prostor tak, jak chcete.

Investice do budoucna

Jestliže si koupíte sekční garážová vrata od firmy WIŚNIOWSKI, budete mít jistotu, že jste si koupili opravdu prvotřídní výrobek.

Díky jejich dvojité ochranné vrstvě, která brání korozi je investice do vrat Wisniowski investicí opravdu dlouhodobou. Strukturované díly jsou vyráběny z galvanizované oceli (spojky a spojovací součástky), nebo pozinkované a práškově barvené (panely).

Komfort obsluhy

Díky sekčním vratům bude vždy teplo ve Vaší zateplené garáži. Tloušťka ocelového panelu je 40 mm a jeho výplň tvoří bezfreonová polyuretanová pěna. Gumové těsnění po celém obvodu vrat garantuje nejlepší tepelnou izolaci.

Bez jakékoli větší námahy můžete tato vrata snadno a pohodlně ručně otvírat. Vhodně vybraný system pružin a ložisek s “plovoucími” osami minimalizuje efekt tření, což garantuje pohodlí obsluhy

Kompletní katalog ke stažení (.pdf, 17M)