Zelená linka

Kované ploty

Dobře navržené a provedené oplocení chrání prostor před nezvanými hosty, tvoří doplněk architektury budovy a dekoraci jejího okolí.

Garážová vrata

Při výběru vrat je třeba vzít na zřetel technické možnosti a použití vrat. Při výstavbě domu je nejlepším řešením výběr vrat s architektem při jeho plánování.

Garážová vrata sekční

Garážová vrata sekční
Každý dům je jiný a vyžaduje individuální přístup. Garážová vrata Wisniowski existují v mnoha variantách a bez problémů vyhovují rozličným stavebním a designovým požadavkům. Rozličnost designů a barev se báječně hodí k jakémukoli domu i k jeho okolí.

Garážová vrata výklopná

Garážová vrata výklopná
Vrata Wisniowski budete používat mnoho let. Není třeba je natírat nebo jinak chránit proti korozi. Vyrobená antikorozní ochrana garantuje stálost úpravy vrat: žárové pozinkování a polyesterové pokrytí povrchu vrat.

Pohony privátních vrat

Pohony privátních vrat
V závislosti na velikosti povrchu vrat jsou dodávány čtyři druhy pohonů vrat sekčních a výklopných:Optimum 600,800,1100 a Eko.Každý s pohonů je kompatibilní s jinými zařízeními. Tím stejným ovladačem je možné obshluhovat vrata garážová i pohony bran v oplocení.

Garážová vrata rolovací

Garážová vrata rolovací
Všechny typy rolovacích garážových vrat WIŚNIOWSKI jsou standardně dodávány s pohonem. Otevírání a zavírání vrat dálkovým ovladačem Vámposkytuje komfort obsluhy za jakéhokoli počasí.

Garážová vrata dvoukřídlá

Garážová vrata dvoukřídlá
Moderní strukturovaný vzhled a osvědčená výrobní technologie zaručují bezpečnost při používání vrat. Rám a konstrukce křídla jsou vyrobeny z pozinkovaných profilů.

Vstupní dveře ocelové

Vstupní dveře ocelové
Hliníkové vstupní dveře WIŚNIOWSKI jsou na objednávku k dostání ve stejně širokém výběru a designu jako garážová sekční, či rolovací vrata.